Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sylwester w krakowskim teatrze 2017/2018

Sylwester w teatrach

Zależy Ci na spędzeniu nocy sylwestrowej, która nie będzie oznaczał huku, hałasu i tłumu ludzi? Możliwości masz bardzo wiele. Jeżeli chcesz wypić np. dobrego drinka w klimatycznym miejscu, to świetnym rozwiązaniem może okazać się na przykład spędzenie nocy sylwestrowej na krakowskim Kazimierzu. To opcja raczej spokojnego Sylwestra spędzonego w kameralnym gronie. Świetnym rozwiązaniem może okazać się także sylwestrowe spotkanie ze… sztuką. Coraz więcej krakowskich kin oferuje spędzenia Sylwestra. Od jakiegoś czasu sporym zainteresowaniem cieszą się noce sylwestrowe spędzane w teatrach. Znane i często odwiedzane krakowskie teatry szykują na tę noc prawdziwą gratkę. Premiery, ciekawe spektakle, występy wielu znanych i uwielbianych aktorów, a do tego poczęstunek i lampka szampana o północy. Miłośnicy teatru na pewno w ten sposób spędzą jednego z najlepszych Sylwestrów w swoim życiu.

Nie warto jednak zwlekać z rezerwacją miejsc. Jeżeli naprawdę pragniesz rozerwać się sylwestrowego wieczoru w teatrze, to zarezerwuj na długo wcześniej bilety. Sylwester w teatrze to coraz częściej wybierana opcja spędzenia tej wyjątkowej nocy. Chętnych ciągle przybywa. Wiele renomowanych scen już w listopadzie i na początku grudnia ma sprzedane wszystkie bilety. Ale trudno się tak naprawdę temu dziwić. Cena za spędzenie Sylwestra w krakowskim teatrze wcale nie jest wygórowana i często jest znacznie niższa niż koszt balu czy standardowej imprezy w knajpce na rynku. Za spędzenie Sylwestra w krakowskim teatrze płaci się ok. 100 złotych (czasem mniej, a czasem niewiele więcej). Często w tę cenę wliczone są lampka szampana czy też poczęstunek. Propozycje repertuarowe na ten wyjątkowy, ostatni wieczór w roku są bardzo zróżnicowane i bogate. A to oznacza wyjątkowego Sylwestra pełnego świetnej zabawy!

W których krakowskich teatrach warto szukać sylwestrowych ofert? Na pewno sporo ciekawostek pokaże Teatr im. Juliusza Słowackiego. Z tyłu nie pozostanie w tym roku na pewno również Duża Scena Teatru Ludowego, Scena pod Ratuszem czy Scena Kameralna. Sprawdźmy również to, co oferuje Teatr Stary czy Teatr Nowy.