Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Klubowy Sylwester w Krakowie 2017/2018

Sylwester w krakowskich klubach i pubach

Kraków to miasto historyczne i zabytkowe, ale przecież niejednokrotnie kojarzymy je z licznymi klubami, knajpkami i pubami. Znajdziemy ich tutaj naprawdę mnóstwo i to nie tylko w okolicach rynku czy na Kazimierzu. Niemniej jednak to właśnie w tych miejscach znajduje się najwięcej klubów, w których można bardzo przyjemnie spędzić czas. Krakowskie kluby najbardziej oblegane są podczas weekendów. Wtedy lokale zostają wypełnione po brzegi – przychodzą studenci, turyści, stali bywalcy – wszyscy ci, którzy chcą zaznać co nieco wypoczynku i prawdziwego odprężenia. Mnóstwo osób ma w Krakowie swoje ulubione miejsca. W większości krakowskich klubów, pubów i knajp organizowane są noce sylwestrowe. To okazja do tego, aby przywitać Nowy Rok naprawdę hucznie i ze szczerym uśmiechem na ustach. Dobra muzyka, wyśmienite towarzystwo, dobry alkohol – tak mnóstwo osób każdego roku wita Nowy Rok w przepięknym Krakowie!

Niejeden krakowski Sylwester dla żaków odbywa się właśnie w jednym z klubów w stolicy Małopolski. Większość knajp i pubów organizuje jednak otwarte party sylwestrowe. Na tego typu imprezach mogą pojawić się wszyscy ci, którym odpowiada atmosfera klubowa. Gdzie szukać sylwestrowych ofert? Kluby z krakowskiego Rynku przygotowują na tegorocznego Sylwestra wiele interesujących atrakcji. „Błędne Koło” zaprasza ma świetną imprezę w stylu lat 80. i 90. Osoby wolące bawić się w bardziej rockowych rytmach na pewno do gustu przypadnie party w „Hard Rock Cafe” czy w „Carpe Diem”. „Gorączka”, „Atmosfera”, „Frantic”, „Społem” – te i wiele innych klubów z samego serca Krakowa zaprasza na Sylwestra 2010/2011.

Bardziej klimatyczne i kameralne krakowskie kluby także zapraszają na spędzenie wyjątkowej sylwestrowej nocy. Świetnym miejscem do spędzenia Sylwestra będzie Kazimierz. „Alchemia”, „Singer”, a może retro party w „Maglu na Kazimierzu”? Wybór jest niezwykle szeroki i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. A wtedy krakowski Sylwester będzie w stu procentach udany!