Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Impreza na Rynku w Krakowie 2017/2018

Sylwester na Rynku

Opcja spędzenia nocy sylwestrowej na rynku od dawien dawna interesuje mieszkańców wielu miast. Co roku tego rodzaju imprezy sylwestrowe odbywają się na rynkach największych i najpopularniejszych miast w Polsce – we Wrocławiu, w Poznaniu i oczywiście w Krakowie. Szczególnie ten ostatni Sylwester cieszy się ogromnym zainteresowaniem. I nie chodzi tutaj o sylwestrowe party w krakowskich knajpach. To wielka, masowa impreza na samym krakowskim Rynku – pełnym niesamowitego klimatu. Krakowski Sylwester na Rynku to impreza mająca miejsce w pięknym otoczeniu – klasyczne kamienice doskonale komponują się z Sukiennicami, Kościołem Mariackim czy Ratuszem. Dodatkowego klimatu dodają nastrojowe światła.

Tak naprawdę niewiele trzeba, aby poczuć niesamowity klimat Sylwestra na krakowskim Rynku. Co roku w centrum miasta pojawia się wielka i pięknie oświetlona scena. To właśnie na niej każdego roku w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia grają wielkie gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady. Muzyka porywa publiczność. Osoby biorące udział w tej niezwykłej imprezie sylwestrowej skaczą w rytm muzyki – nie czują zimna, a tylko i wyłącznie niesamowity klimat tej wspaniałej nocy. Punktem kulminacyjnym jest oczywiście godzina 0.00. Kilka sekund przed godziną „zero” uczestnicy krakowskiego Sylwestra odliczają sekundy do rozpoczęcia Nowego Roku. Następnie wszyscy składają sobie życzenia „Szczęśliwego Nowego Roku” na tle wspaniałych i robiących ogromne wrażenie niesamowitych fajerwerków. Krakowski Sylwester plenerowy to zawsze wydarzenie niezwykle widowiskowe – każdego roku transmitowane jest na żywo przez Telewizję Publiczną.

Nie wszystkim odpowiada opcja spędzenia Sylwestra na powietrzu. Kraków oferuje przecież nie tylko to. Ma do zaoferowania wiele innych, bardzo interesujących opcji, wśród których każdy znajdzie to, co odpowiada mu w pełni. Niemniej jednak trzeba pamiętać, że krakowskie sylwestrowe bale czy np. imprezy w knajpach wymagają wcześniejszego zarezerwowania biletów. To nie będzie konieczne w przypadku Sylwestra na Rynku – tutaj nie są nam potrzebne żadne sylwestrowe wejściówki.