Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Krakowski Sylwester po studencku 2017/2018

Studencki Sylwester w Krakowie

Krakowscy żacy z przyjemnością spędzają Noc Sylwestrową w mieście, w którym studiują. Oczywiście, szukają zawsze ofert bardzo atrakcyjnych. Niezwykle ważnym (jeżeli nie najważniejszym) kryterium wyboru opcji na spędzenie tej wyjątkowej nocy jest… cena. Studenci zawsze chcą tanio, a dobrze. Nierzadko kończy się na tym, że ich studencki sylwester odbywa się w mieszkaniu albo w akademiku. Możliwości jednak jest bardzo wiele i do tego w niezwykle atrakcyjnych cenach. Trzeba się tylko dobrze rozejrzeć. Krakowskie sylwestrowe party dla studentów to zabawa w wielu miejscach. Można udać się tam z chłopakiem albo dziewczyną, a najlepiej całą paczką znajomych.

Imprezy sylwestrowe dla krakowskich żaków najczęściej organizowane są w klubach oraz w pubach. Przykładowym miejscem może być Rotunda – cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem krakowski klub studencki. Sylwestrowe szaleństwo odbędzie się z całą pewnością także w Klubie Żaczek. Studenci spędzają tutaj wiele czasu przez cały rok i na pewno z chęcią przybędą także tutaj przywitać Nowy Rok. Duża, masowa, studencka impreza sylwestrowa odbywa się także każdego roku w Hotelu Forum. Jest elegancko, ale jednocześnie prawdziwie po studencku. Warto zarezerwować bilety dużo wcześniej.

Znane i lubiane krakowskie kluby znajdujące się na i wokół Rynku w Krakowie także przygotowują sylwestrowe imprezy studenckie. Klub Carpe Diem i Carpe Diem II nie tylko w poniedziałki i środki (kiedy sprzedawane jest tanie piwo) ma w środku tłumy. Także w Noc Sylwestrową zapewnia wiele atrakcji, w sam raz dla krakowskich żaków spragnionych dobrej zabawy. Lochness, Przychodnia Towarzyska, Ptasiek i wiele innych klubów z centrum Krakowa to miejsce świetnych studenckich imprez sylwestrowych. Z całą pewnością sporo krakowskich studentów przywita Nowy Rok na krakowskim Rynku. Ta masowa impreza każdego roku skupia mnóstwo młodych ludzi. Zawsze znajduje się tam wielu żaków studiujących na krakowskich uczelniach. Z pewnością nie inaczej będzie także i tego roku.