Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Noc sylwestrowa w krakowskim kinie 2017/2018

Filmowy Sylwester w krakowskich kinach

Nie lubisz spędzać Sylwestra hucznie? Nie masz ochoty na wesołą zabawę i tańce podczas tej wyjątkowej nocy? Nie warto się do niczego zmuszać. Przecież istnieje tak wiele możliwości na spędzenie tej wyjątkowej nocy. Sylwester to przecież jedyna taka noc w roku. Warto ją wykorzystać w pełni, nawet jeżeli nie mamy ochotę na wielkie imprezy i bale. Coraz więcej osób, szczególnie tych mieszkających w dużych miastach, poszukuje odmiennych form spędzania sylwestrowej nocy. I tak można udać się do teatru na premierowe spektakle czy spędzić Sylwestra w kinie! To świetna opcja witania Nowego Roku dla singli. Ale na nocach sylwestrowych w kinie pojawia się również mnóstwo par. To bardzo ciekawy pomysł na opcja spędzenia Sylwestra dla samotnych.

Jak się okazuje, Sylwester w kinie to świetne rozwiązanie nie tylko dla osób, które kochają dobre filmy. To odmienna forma przeżycia Sylwestra – coś oryginalnego i różnego od corocznych imprez. Coraz więcej osób ma ochotę spędzić ostatni dzień starego roku właśnie w kinowej sali. Osoby mieszkające w Krakowie albo w jego okolicach mają wiele ciekawych propozycji do wyboru. Interesujące propozycje spędzenia Sylwestra przedstawiają sieci kin, np.  Multikino. Tutaj najczęściej grane są prawdziwe hity filmowe, np. przedpremierowe wielkie produkcje. Wydarzenia te często są wzbogacone o sylwestrowe tańce czy np. pokazy stycznych ogni.

Osoby wolące bardziej kameralną atmosferę mogą zdecydować się na kina studyjne. Np. krakowskie kino Ars przygotowuje ofertę na spędzenie sylwestrowej nocy. Tuż przed północą następuje przerwa na noworoczny toast oraz przywitanie Nowego Roku na Rynku Głównym w Krakowie. Podobną propozycję szykuje znane Kino pod Baranami. Nie możemy zapominać również o Kinie Mikro.

Zastanawiasz się nad spędzeniem nocy sylwestrowej w kinie? Przed podjęciem ostatecznej decyzji sprawdź co w tym kinach jest grane. Dobierz filmy do swojego gustu, aby mieć pewność, że spędzisz tę noc naprawdę wyjątkowo. Potem na pewno powiesz, że to był niezwykle udany Sylwester.