Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Krakowski bal sylwestrowy 2017/2018

Bale sylwestrowe w Krakowie

Elegancja, niezwykły klimat i wspaniałe stroje. A wszystko to podczas wyjątkowej nocy sylwestrowej, która zdarza się przecież tylko raz w roku. Warto przynajmniej raz w życiu udać się na prawdziwy, sylwestrowy bal – to marzenie nie tylko wielu przedstawicielek płci pięknej. Plany na ten temat snują także panowie, którzy nierzadko chcą podczas Sylwestrowej Nocy poczuć się naprawdę wyjątkowo. Niejeden bal sylwestrowy odbywa się w Krakowie. To opcja spędzenia tej jedynej w roku nocy w eleganckim i ekskluzywny klimacie. To zdecydowanie coś innego niż na przykład masowa impreza sylwestrowa na krakowskim Rynku czy też party na Sylwestra w klubie. Bale sylwestrowe są bardzo eleganckie i… drogie. Wymagają niezwykle precyzyjnych przygotowań.

W Krakowie bale sylwestrowe odbywają się przede wszystkim w takich miejscach jak hotele czy restauracje. Podobnie wygląda to w innych dużych, polskich miastach. Jeżeli chodzi o możliwość spędzenia balowej nocy sylwestrowej w restauracji, to świetnym miejscem jest zamek w Przegorzałach i restauracja „U Ziyada”. Zamek doda niesamowitego klimatu, dzięki temu sylwestrowy bal będzie na pewno bardzo udany i co za tym idzie – zapamiętany na bardzo długo. Ciekawą sylwestrową ofertę ma do zaoferowania także restauracja „Pod Kopcem” znajdująca się na Kopcu Kościuszki. To zazwyczaj bardzo eleganckie imprezy sylwestrowe, podczas których można liczyć na naprawdę wytworne suknie i garnitury. Wyjątkowości tej nocy dodają na pewno niepowtarzalne widoki na cały Kraków. Właściwie każde znane, cenione restauracje krakowskie przygotowują ofertę sylwestrową. Podobnie jak hotele. Np. „Hotel Kazimierz” organizuje bardzo elegancki bal sylwestrowy.

Goście biorący udział w sylwestrowych balach w okolicach krakowskiego rynku najczęściej nie wychodzą na zewnątrz aby przywitać Nowy Rok. Wynika to przede wszystkim z noszonych przez nich eleganckich strojów i butów (u Pań są to najczęściej lekkie pantofle na szpilkach). Krakowskie bale sylwestrowe to elegancki klimat, pyszne jedzenie i oczywiście – muzyka na żywo!